Меню сайту
Виробнича діяльність
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Технічне обладнання та стенди


Стенд для обкатки колісних пар з редукторами МАБ та ВБА після ремонту згідно інструкції ЦЛ-0078

Стенд для балансування карданних валів. На даному стенді визначається биття та дисбаланс карданних валів, а також за допомогою накладання вантажів проводиться зниження биття та дисбаланс карданних валів, в яких показники перевищують допустимі норми.

Пристрій для зливання та промивання акумуляторів.

Стенд для балансування якорів МАБ ІІ, ВБА

Прилад для перевірки працездатності та номінальних параметрів електронних блоків МЛ-410

Зварювальний автомат. На ньому проводиться відновлення методом наплавлення різних типів валиків, шпінтонів, втулок шпінтонів, та інших круглих деталей.

Дане технологічне обладнання призначене для кантування візків на 180°, проведення огляду нижньої частини візка, та полегшення процесу демонтажу то монтажу шпінтонів.

Пристрій призначений для механічної обробки радіусної поверхні підвіски центрального колискового підвішування після відновлення її методом наплавлення.

Стенд для випробування на розтяг комплекту деталей центрального колискового підвішування в зборі, а саме: підвіски ЦКП, сергів, нижнього та верхнього валиків ЦКП згідно інструкції ЦЛ-0083.

Стенд для випробовування на розтяг повідків на траверс пасажирських вагонів згідно інструкції ЦЛ-0083

Стенд для випробовування різних типів пружин на стискання. Може працювати як в автоматичному так і в ручному режимі. В ручному режимі регулюється сила стискання пружини.

Стенд для перевірки гідравлічних гасників коливань.

Пошук
Новини

Copyright А.Коба © 2019 Конструктор сайтів - uCoz