Меню сайту
Виробнича діяльність
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Соціальне життя колективу

Завдяки підтримці керівництва відокремленого підрозділу «Пасажирське вагонне депо Тернопіль» на підприємстві вирує активне культурне та спортивно-оздоровче життя.

В депо функціонує потужний профспілковий комітет, завдяки якому працівники та їх сім̉'ї мають змогу відпочити та оздоровитись у профільних закладах на узбережжі Азовського та Чорного морів. Значна увага та турбота проявляється колективом до ветеранів – залізничників, людей які більшу частину свого життя віддали розвитку залізничного транспорту і знаходяться на заслуженому відпочинку, не одноразово вирішуючи їх побутові проблеми.

Турбота про колектив, є одним з приоритетних завдань керівництва депо. Робочі місця працівників відповідають сучасним вимогам охорони праці та належного комфорту. Для надання необхідної медичної допомоги, та з метою проведення профілактичної роботи щодо застережень захворюваності, на виробництві діє медичний пункт обладнаний необхідним медичним устаткуванням.

Переважна більшість трудового колективу, є членами громадської організації «Лікарняна каса Львівської залізниці», що дало змогу повністю забезпечувати хворих працівників всіма необхідними медикаментами.

Для забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов робітничому колективу, функціонують відновлені роздягальні, які забезпечені сучасними душовими кабінами та оновленим меблевим інвентарем та пункт хімчистки і прання спецодягу. Належне якісне і не дороге харчування, забезпечується за рахунок їдальні підприємства, яка в змозі розмістити до 150 працівників одночасно.
Належна увага приділяється фізкультурі і спорту. Колектив підприємства приймає активну участь в фізкультурно-спортивних заходах що проводяться на Львівській залізниці.

Беручи участь в численних регіональних та дорожніх змаганнях, неодноразово здобуто перемоги та призові місця працівниками різних вікових категорій. Для проведення дозвілля, депо забезпечене столом для настільного тенісу, шаховими комплектами, багатофункціональним спортивним майданчиком.

Для забезпечення культурно-масового дозвілля, в честь святкових подій, в депо, в просторому актовому залі підприємства, проводяться урочистості за участю заслужених артистів України, вокальних колективів Тернопільщини, та самодіяльних ансамблів з працівників депо. З метою заохочення дітей працівників, постійно організовуються святкування до дня Св. Миколая та Нового року з врученням святкових смачних подарунків. На підприємстві на високому рівні культурно-релігійне виховання. За підтримки трудового колективу зведено капличку в якій періодично проводиться богослужіння.

Керівництво депо спільно з профспілковим комітетом підприємства завжди прагне до вдосконалення належних соціальних умов, постійно втілюючи в життя нові ідеї задля благополуччя трудового колективу.

Пошук
Новини

Copyright А.Коба © 2019 Конструктор сайтів - uCoz