Меню сайту
Виробнича діяльність
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Виробнича діяльність

На сьогоднішній день пасажирське вагонне депо Тернопіль атестоване (Атестат № УЗ-ЦЛ-062 від 20.10.2011 року) з виконанням робіт з технічного обслуговування пасажирських вагонів (реєстраційний № УЗ-ЦЛ-062), що дозволяє ремонтувати пасажирський рухомий склад у обсязі КРП (КР-2М, КР-2, КР-1, ДР, ТО-3) і проведена атестація виробництва на право проведення ремонту самохідного рухомого складу (Атестат NUA3 099.0552-11 від 07.10.2011 року).
В депо освоєний ремонт:1. Пасажирських суцільнометалевих купейних вагонів типу 47К, 47Д побудови Амендорф; некупейного типу побудови Тверського вагонобудівного заводу; некупейного типу побудови Польщі; вагонів-ресторанів; багажних та міжобласних вагонів, переобладнаних з вагонів-ресторанів в умовах пасажирського вагонного депо Тернопіль. Даний ремонт забезпечує відновлення і збільшення робочого ресурсу рухомого складу, що підлягає капітальному ремонту з продовженням терміну служби згідно наказу Укрзалізниці від 29.10.2002 року №550 Ц "Про впровадження системи технічного обслуговування та ремонту пасажирських вагонів". Капітальний ремонт (КРП) є однією із складових частин комплексу робіт по покращенню  умов перевезення пасажирів  із дотриманням санітарних норм та  вимог пожежної безпеки. Комплексна модернізація передбачає проведення ремонту пасажирських вагонів з відновленням ресурсу несучих елементів конструкції кузовів і візків на термін не менше 15 років.  Повне оновлення внутрішнього устаткування, створення сучасного інтер'єру  та максимальне оновлення технічного  обладнання продовжує термін служби вагона до 41 року від побудови.
2. Відбудовних кранів типу ЄДК-25, 50, 300, 500, 1000, 2000 з обладнаним полігонним майданчиком для випробування кранів вантажами від 25 до 200 тонн для Львівської залізниці і для підприємств Укрзалізниці.
3. Ремонт з модернізацією дизельних двигунів самохідного рухомого складу для служб колійного господарства Львівської залізниці та інших залізниць, зокрема:
          - санітарно-побутові поїзди СПП-01, 02, 03;
          - автодрезини АГМу;
          - автоматриси МПТ-6;
          - автоматриси АС-1;
          - укладальні крани УК-25/9-18;
          - укладальні крани УК-СП;
          - вантажні ДГКу;
          - автоматриси АГД-1А;
          - моторні платформи МПД-2, МПД;
          - поливочні поїзди;
          - забруднювачі баласту С3-160-4;
          - коліє-ремонтні літучки ПРЛ;
          - снігоприбиральні поїзди СМ-2 ПКТБ ЦП;
          - вагони - дефектоскопи;
          - вагони для перевезення пакетованих
            вантажів;

      4. Ремонт спеціальної техніки з модернізацією дизелів із встановленням сучасних двигунів ЯМЗ для служб електрифікації та енергопостачання:
         
          - автодрезини АДМ;
          - вагони-лабораторії;

      5. Спеціальної техніки для служб вагонного та локомотивного господарства, пожежної охорони, служб зв'зку:
 
          - пожежні поїзди, поливочні поїзди
            виготовлені та модернізовані на базі
            рефрижератоних вагонів;
          - автоматриси АС-1А;
          - дизель-поїзди ДР-1А;
          - вагони-лабораторії зв'язку.
  Пошук
Новини

Copyright А.Коба © 2019 Конструктор сайтів - uCoz